Tez yazım ücretleri

Tez yazım ücretleri konusunda sayısız yazılar bulunmaktadır. Ancak bilimsel yazım hizmetinin fiyatları konusunda net bir kanı tez piyasasında da hakim değildir.

Tez yazım ücretleri

Öğrencilerin çoğu kez tez yazdırma kararlarında tez yazım ücretlerine göre karar verdiği gözlemlenmektedir. Bu durum bizimde başımıza gelen konular arasındadır. Hatta tezimi yapabilir misiniz sorusundan önce tez fiyatlarınız nedir gibi sorularla karşılaşmaktayız. Tez yazdırmak istiyorsanız ve tez yazan yerleri yani akademik danışmanlık firmalarını arıyorsanız ilk sorunuz tezim yapılabilir mi olmalıdır.

Diğer aşamada tez fiyatları konusunda konuşa bilirsiniz. Ancak tez yazım fiyatının ucuz olması yani sizin tabirinizle ucuz yazım firmalarının bulunması doğru karar değildir. Tez fiyatları konusunda 10 bin tl gibi rakamlarla karşıla bildiğiniz gibi 500 tl gibi komik rakamlarla da karşılaşabilirsiniz.

Peki nasıl karar vermelisiniz tez yazdırmaya;

Ucuza tez yazdırmak istiyorsanız önce kendinizin yazmanız gerektiğini söyleyebilirim. Yoksa ucuz tezlerden çok sorun yaşacaksınız bunu size açıkça söyleyeyim. Ucuz tez yerine KENDİNİZ YAZIN bunu unutmayın

Siteler çeşitli aşamalarda çokça karşınıza çıkacak 0850 gibi numaralara kanmayın. Çünkü bunlar tez hakkında en ufak bilgiye sahip değildir ve tamamen sizin paranızın peşindedir.

Yüz yüze görüşme çoğu zaman karşınıza gelen kişiler sizin tezinizi yazacak kişiler değildir. Bu nedenle tez merkezinin yeri konusunda fazla düşünmeyin. Telefonda da olsa onlara teziniz hakkında sorular sorun. Cevaplarından emin olun tatmin olacağınız kurumu seçeceksiniz.

Tez merkezimiz 2010 yılından bu güne kadar tez yazımı, akademik danışmanlık, spss analiz, gölge yazarlık, ödev yaptırma, gibi alanlarda hizmet vermektedir. Akademik danışmanlık almak için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

05439437601