İstanbul’da tez yazan yerler

Kurumumuz Yüksek lisans,doktora,Lisans öğrencileri için ödev,tez,proje,makale,bitirme tezi,SPSS analiz ,sunum hazırlama,essay, assignment vb. konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Destek almak istediğiniz konuyu canlı hizmet birimimiz ile yada 0543 943 76 01 danışmanlık birimimiz ile 7/24 paylaşa bilirsiniz.

Kurumumuzda İstanbul’da tez ödev ve proje yazımı yapılmaktadır. Ödev tez ve projeleriniz için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Tez merkezimizde SPSS analiz, öneri formunun hazırlanması ve makale yazım işlemleri de yapılmaktadır. Büyük bir uzman kadrosuna sahibiz ve sizin istekleriniz doğrultusunda tez ücretlerimizi belirliyoruz…

Tez ücretini öğrenmek istiyorum diyorsanız bizi aramanız yeterli. Tez merkezimiz, İstanbul tez ofisi, Ankara tez ofisi, İzmir tez ofisi olarak hizmetinizde. Türkiye’nin bütün illerinde tez yazım hizmeti veriyoruz. Alt yapımız Türkiye’deki bütün üniversiteleri kapsayan arşivlerle beslenmektedir.

İstanbul’da tez yazan yerler hakkında bütün bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kurumumuzda tez yazım işlemleri dahil olmak üzere akademik yazı türlerinizde destek vermekteyiz. Ödev tez ve projeleriniz için bizi aramanız yeterli.

Bir tez, geleneksel monograf tarzında ya da makale (makale) temelli tarzda yazılabilir ve düzenlenebilir. İkisinin karışımı olamaz. Tezler Türkiye Kütüphanesi ve Arşivleri’nin gereksinimlerine uygun olmalıdır. Bu gereksinimler aşağıda listelenmiştir.

Monograf ya da makale formatında, tez, metodoloji, sonuçlar ve bilimsel tartışma içermelidir. Ayrıca aşağıdaki gereksinimleri de içermeli veya bunlara uymalıdır:

 1. Başlık sayfası
 2. Detaylı bir içerik tablosu
 3. İngilizce ve Türkçe kısa bir özet.
 4. Teşekkürler

Diğer onaylar arasında, öğrenci, materyaller ve veriler, tasarım ve inşaat koleksiyonundaki personel, diğer öğrenciler, araştırma görevlileri, teknisyenler veya başkaları tarafından hangi yardımın (ücretli veya ücretsiz) verildiğini bildirmekle yükümlüdür.

Ayrıca tez danışmanı ve danışmanları tarafından verilen denetim ve tavsiyelerin tanınması uygun olacaktır.

 1. Özgün bilgiye katkı
 2. Yazarların Katkısı

Öğrencinin her bölüme yaptığı katkılar açıkça belirtilmelidir.

Her bölümün ortak yazarlarının katkıları açıkça belirtilmelidir.

 1. Giriş

Açıkçası araştırmanın gerekçesini ve hedeflerini belirtin.

 1. İlgili literatürün kapsamlı bir incelemesi

Literatür taraması disiplin beklentileriyle uyumlu olmalıdır.

 1. Tezin kuruluşu

Tezin bölümü aşağıdaki bölümleri kapsamalıdır:

Metodoloji

Araştırma bulguları

 1. Tüm bulgular hakkında kapsamlı bir bilimsel tartışma

(Makale-temelli bir tez durumunda, kapsamlı tartışma tezin tüm bölümlerini kapsamalıdır ve bireysel bölümlerin tekrarı olmamalıdır.)

 1. Son sonuç ve özeti

Açıkça, araştırmanın amaçlarının nasıl karşılandığını açıklayın ve bulguların sonuçlarını tartışın.

 1. Tam bir bibliyografya veya referans listesi

 

0543 943 76 01