Hızlı Veri giriş hizmeti

Deneyimli veri girişi operatörlerinin iş yaptığınız şekilde yapabilecekleri bir ekibi keşfedin . İster beş milyonluk bir doğrudan posta programı yönetiyor olun, ister sürekli büyüyen fiziksel belgeler yığınıyla ilgili yardım arıyorsanız, kurumumuz yardım etmeye hazırdır. Doğruluk, hız ve kalite ile organize olmanıza yardımcı olalım .

Veri Giriş Hizmetleri ve Ötesi
Veri Girişi : Pek çok çağdaş müşteri, operatörlerin güvenli bir internet bağlantısı kullanarak doğrudan görüntüden anahtar sistemlerine girmelerini tercih etmektedir. Bu yaklaşımın önemli avantajları vardır:

Artık veri girişi personelini işe almak, eğitmek ve yönetmek zorunda değilsiniz. Bunu senin için yapıyoruz.
Kendi sistemimizi kullandığımızda, operatörlerimiz, projenize uyarladığımız güçlü bir anahtar-resim ara yüzünü kullanarak özel bir ağ üzerinden çevrimiçi veri girişi gerçekleştirir. Bu daha geleneksel bir yaklaşımdır ve otomatikleştirilmiş araçların kullanımı ve adres doğrulama ve düzeltme gibi programlanmış prosedürler aracılığıyla veri kalitesi ve tutarlılığı üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Veri girişi hizmetlerimiz ve bunları sizin için çalışmaya nasıl başlatabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın .

 

 

0543 943 76 01