Tez Yazan Yerler-7/24 Uzman Desteği

Tez Yazımı Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri açısından zor bir süreci ifade etmektedir. Tez Yazım Hizmetimiz Öğrencilerin Tez Yazımı Konusunda her alanda karşılaştıkları sorunları çözmeyi amaçlamaktadır. Tez yazım merkezi ile çalışmak istiyorsanız En Güvenilir Tez Yazan Yerleri Bulmak Zorundasınız. Emin olun bu süreç öğrenciler açısından Tez yazımından Daha zordur!!!

Yüksek Lisans Ödev Tez Proje Merkezi olarak sizlere güvenilir tez yazım hizmeti sunuyoruz. Akademik Danışmanlık Hizmetimiz Türkiye çapında hizmet vermektedir. İzmir tez yazım merkezi, Ankara tez yazım merkezi, İstanbul tez yazım merkezi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Tez yazımı ciddi bir süreçtir. Unutmayın tecrübeli olmayan ellerde teziniz sizi hüsrana uğratabilir.

Ücretsiz olarak bizden tez yazım hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi tez yazımı konusunda eksiksiz olarak bilgilendirecektir.  Bizi arayarak tez yazım ücretleri, tez yazım süreçleri hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız zaman kaybetmeden size özel fiyatlandırma seçeneklerini sunacaklardır. Online ortamda Tez Yazan Yerler başlığı altında bulunan hiç bir tez merkezi bizim kadar hızlı bir şekilde taleplerinizi karşılayamaz. Bu konuda söz veriyoruz;

 • %100 özgün tez yazımı,

 • %100 ekonomik tez yazımı,

 • %100 gizlilik garantisi,

 • %100 ücret iadesi,

TEZ YAZIM MERKEZİ İLETİŞİM: 0543 943 7601

 

 

 

Tez Hazırlama,Tez Yazan Yerler,Tez Merkezi

İstanbul'da Tez Yazan yerler, İstanbul Tez yazım merkezi, Tez yazan yerler İstanbul, İstanbul'da tez hazırlayan yerler,

TEZ HAZIRLAMA VE TEZ DANIŞMANLIK HİZMETİMİZLE AKADEMİK ALANDA YAZILARINIZDA YARDIMCI OLUYORUZ.

Yazarlarımız, başlığınıza veya teklifinize göre ilgi çekici ve ilginç tezler oluşturabilirler. Seçtiğiniz birincil ya da ikincil araştırma yöntemlerini kullanırlar ya da emin değilseniz teziniz için en iyi araştırma türünü seçmenize yardımcı olurlar. Tezi yapısı gereksinimlerinize göre kişiselleştirilmiştir, ancak tipik bir tez aşağıdaki bölümleri içerir:

Bölüm 1 – Giriş

Her tez bir girişe sahiptir. Bu, tez ile ilgili temel bilgileri ve çalışmanın amaçlarını ve hedeflerini ortaya koymaktadır. Burada, okuyucunun işin neyle ilgili olduğunu ve niçin tamamladığınızı söylersiniz.

Bölüm 2 – Literatür taraması

Referanslarla dolu olan literatür taraması, hemen hemen her tür tezde önemli bir bölümdür: bazılarında, neredeyse tüm iş parçasını oluşturabilir. Literatür incelemeleri, konuyla ilgili mevcut tüm kitap, web sitesi ve dergileri gözden geçirir, ortaya çıkan anahtar temaları tespit eder ve mevcut araştırmada bir ‘boşluk’ tespit eder.

Bölüm 3 – Metodoloji

Metodoloji bölümü, araştırma planlarınızı tartışır; tamamlamak için en zor bölümlerden biri olabilir ve yüksek bir DERECE elde etmek için hayati önem taşır. Birincil veya ikincil araştırmalar arasında karar vermek yazma sürecindeki en önemli karardır. Anket toplamadan ve sonuçları istatistiksel olarak analiz ederek, mevcut araştırma ve çizim sonuçlarını gözden geçirmekten profesyonel yazım hizmetimiz size yardımcı olabilir. 

Bölüm 4 – Sonuçlar ve Analiz

Tezi için araştırmayı nasıl yapacağınıza karar verdikten sonra, verdiğiniz sonuçları araştırmanız ve analiz etmeniz gerekecektir.

En Önemli İpuçları # 2: Metodolojiniz için zaten bir planınız varsa, bize ne yapmayı umduğunuzu açık bir şekilde açıklayın. Uzman yazarımız bunu gözden geçirebilir ve işiniz için en uygun metodolojiyi seçtiğinizden emin olabilirsiniz.

Bölüm 5 – Tartışma ve Sonuç

Tartışma ve Sonuç bölümü genellikle bir tezin son bölümüdür. Tartışma, tezini tamamlarken öğrendiklerinizi ayrıntılı olarak özetleyecektir.

Ekstralar ve Diğer Yardımlar

Geleneksel tez bölümlerine ek olarak, ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ‘ekstralar’ ile de yardımcı olabiliriz. Örneğin, özetler ortak bir gereksinimdir. Özet, tezin tamamının kısa bir özetidir. Araştırma yöntemleri tasarlamak da çok zor olabilir, bu yüzden yazarlarımız harika araştırmalar tasarlamanıza yardımcı olacak röportaj soruları veya örnek anketler oluşturabilirler.

TEZ HAZIRLAMA LİTERATÜR TARAMA METODLARI

Literatür taramasının tamamlanması bazen zaman alıcı ve ürkütücü bir meydan okuma olabilir. Bir literatür taraması, belirli bir konu, konu ya da fikir etrafında yayınlanmış olan tüm bilgilerin eleştirel bir tartışmasıdır. Güçlü bir literatür taraması bir dizi yüksek kaliteli kitap ve dergi kullanacak ve mevcut araştırmadan ortaya çıkan temaların derinlemesine tartışılmasını ve eleştirel değerlendirmesini geliştirecektir.

HİZMETLERİMİZ VEYA FİYATLARIMIZ HAKKINDA SORULARINIZ İÇİN YARDIM ALIN.

Literatür taraması yapıldığında takılırsanız, uzman yazarlarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Araştırma kapsamındaki konuların açık ve ayrıntılı bir değerlendirmesini oluşturmak için uygun kaynakları bulmaya kadar, literatür tarama hizmetimiz bir tez gibi daha büyük bir iş için bir temel olarak kullanmak için mükemmeldir.

Doktora Tez Yazımı ve Düzenlemesi

TEZ MERKEZİMİZE ULAŞARAK DOKTORA TEZ YAZIMI VE DÜZELTME HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ…

 

Doktora tezi yazımı ve düzeltme ekibi, birçok farklı disiplinde ve konu alanında akademik ve bilimsel deneyime sahip,  yüksek nitelikli ve iyi eğitimli yazar ve editörlerden oluşmaktadır. Doktoralarını kazanmak için kendi tezlerini ve tezlerini yazmışlar, üniversite düzeyinde ders vermiş ve incelemişler ve kendi akademik yazılarını yayınlamışlardır. Doktora tezlerini yazım ve düzeltme konusunda uzman olan araştırmacılar, bizim tarafımızdan edinilebilir ve birçok farklı üniversitede çok çeşitli konularda çalışan ileri düzeydeki öğrencilerin yazımındaki uzmanlıkları, tezinizi teftişe hazırlamak için çalışırken son derece yararlı olabilir. Doktora tezi düzenleme ve düzeltici hizmetlerimiz, gönderdiğiniz işlere daha fazla güven verecektir.

Doktora derecesini başarıyla tamamlamanız sadece büyük bir entelektüel başarı değil, aynı zamanda birçok akademik ve bilimsel kariyere yönelik önemli bir adımdır. Yıllar süren araştırmalar genellikle dereceyi kazanmak için gereklidir ve bazı durumlarda da yıllar süren çalışmaların yanı sıra finansal yatırımlar gerçekten de önemli olabilir.

Doktora Tezi Nasıl Yazılır , ücretsiz bir e-kitap web sitemizde mevcuttur. Bununla birlikte, akademik veya bilimsel yazıda uzmanlaşan profesyonel bir redaktörün hizmetleri göz ardı edilmemelidir.

Doktora Tezi Hazırlama İle İlgili Aramalar,

Doktora Tezi Ne Kadar Sürede Yazılır,

Doktora Tezi Kaç Sayfa Olmalı,

Doktora Tezi Yazmak,

Doktora Tezi Nedir,

Doktora Tezi Yazanlar,

Tez Hazırlama,

Doktora Tezi Yazılır,

 

 

tez hazırlama merkezi

Sadece yüksek lisans tezini yazmak istiyor musun? Diploma tezini yazmak istiyorsun , ama planladığın kadar hızlı ilerlemiyor musun? Böyle bir durumdaysan yüksek lisans tezi veya bitirme projeni yazarken seni destekliyorum . Bunun gibi sorular için size destek olabilirim:

Konuyu bul ve daralt
Yüksek lisans tezim veya diploma tezim için nasıl bir konu bulurum?
Konunun üniversite çalışmam için uygun olduğunu nasıl bilebilirim?
Bulduğum konunun çok büyük olmadığını nasıl anlarım?
Yüksek lisans tezim veya diploma tezim için bir konu bulsam ne yapmam gerekiyor?

Bir açıklama yaz

Yüksek lisans tezim  için nasıl bir açıklama yazarım?

Araştırma literatürü

İhtiyacım olan tüm literatürü gerçekten bulmak için ne yapabilirim?
Tüm literatürün çevrimiçi ortamda mevcut olduğunu varsayabilir miyim?
Hangi katalogları kullanmalıyım?
Hangi veritabanları önemlidir?
Tüm literatür dağlarıyla baş edemediğimi hissedersem ne yapmalıyım?
Literatürü nasıl değerlendiririm?
Bir literatür yönetim programı kullanmalı mıyım?
Literatürü zaman açısından ekonomik olarak nasıl değerlendirebilirim?
Litaratürümü nasıl sıralamalıyım?

Alıntılama

Dergi makalelerini doğru bir şekilde nasıl alıntılarım?

Kaynakça oluştur

Yüksek lisans tezini yüksek lisans tezim veya tezim tezi içinde nasıl en iyi şekilde düzenleyebilirim?
Çevrimiçi yayınları nasıl toplarım?
Bibliyografyada okuduğum tüm literatürü kapsamalı mıyım?
Yazarın bloğu ve motivasyonu
Diploma tezimi veya yüksek lisans tezimi yazmak için haftalarca hatta aylarca beni yavaşlatan yazar bloğundan nasıl çıkarım?
Tezimi bitirmek için kendimi motive etmek için ne yapabilirim? Şu an için bir acı.
Tezimi veya yüksek lisans tezi ve işimi tek çatı altında nasıl alabilirim?

Bilimsel bir makale yazma rehberi
Bu kılavuz, her türlü bilimsel çalışma için bilimsel bir çalışma yapması gerekenlere ilk yardım sağlamayı amaçlamaktadır.

 • TEZ
  Öğrenci projesi
  deneme
  Lisans tezi
  tez
  tez
  Master tezi
  tez
  Doktora tezi / tez

Literatürdeki konunun seçilmesinden alıntılama kurallarına kadar düzenleme ve düzenleme ve kaba taslağın hazırlanması, bilimsel çalışma ve bilimsel çalışma ile ilgili tüm konulara yönelik olarak ele alınır – anlaşılabilir, pratik ve hemen uygulanabilir.
Bilimsel çalışma ile ilgili konular

Alıntı, bilimsel çalışmanın bir ön aşamasıdır; alıntı ilk başta çok iş çıkarsa bile, daha sonra işinizi kolaylaştırır.

 

Gerçek bilimsel çalışmayı yazmadan önce, kapsamlı metin okumaları ve alıntılar vardır . Alıntıda okudukları metinlerden düşünce, argüman, alıntı ve bibliyografik referanslar toplayarak okumayı kaydedersiniz. Bir alıntıda, yabancı içeriğin kendi içeriğiyle karışmaması özellikle önemlidir, bu nedenle ayırt edilebilir bir etiketleme yapılması tavsiye edilir. Kendi içeriğiniz, alıntıda yazdığınız metin referansları hakkındaki düşüncelerinizdir. Bu transkript ile bilimsel çalışmanız ilk formunu alır.

Bir seminer düzenlemek, özellikle seminerlerde dersin bir parçasıdır. Gereksinimler üniversiteye, çalışma alanına ve profesöre bağlı olarak büyük ölçüde değişse de, yine de birkaç önemli kural izlemelisiniz.

Sözlü sunum olarak sunum, dinleyicileri bilinmeyen bir konuya tanıtmaya hizmet eder; Birçok durumda ünite bilimsel bir makaleyi tamamlar . Bir konuşmacı olarak, bazı temel şeylere bağlı kalmanız gerekir, böylece sunum sadece bilgilendirici değildir, aynı zamanda hayatta kalır. Bir sunumda görselleştirme yardımcıları kullanırsanız, monologunuzun araçlar ile hizalandığından emin olmanız gerekir. Bunun için belli kurallar var.

Yapı, içeriğiniz ve gerekçeniz için temel olarak kılavuzdur. İyi düşünülmüş bir yapı ile yazma sürecini muazzam ölçüde destekliyorsunuz.

Bir taslak oluşturma

Bilimsel bir makalenin pek çok yazarı, bir taslağın hazırlanmasını çok can sıkıcı bir konu olarak görür; ancak makul bir yapı, çok zaman kazandırır ve yazma sürecini kolaylaştırır. Tüm metnin yapısı ile – örneğin, bir seminer kağıdı veya tez – daha küçük elemanlara bölünmüş ve akıl yürütme çizgisi açıkça görülebilir. Yapı statik değildir, ancak yazma işlemi sırasında değiştirilebilir ve uyarlanabilir.

Birçok bilimsel makalenin bir sorunu doğru alıntıdır. Alıntıları tutarlı ve anlamlı bir şekilde kullanmak istiyorsanız, başlangıçta en iyi tanımlayacağınız bir sınava, örneğin tez ya da tez çalışmasına uymalısınız ve denetçilerinizle koordinasyon sağlayın.

Bilimsel bir makale, kendi düşüncelerinden ve savlarından gözle görülür biçimde ve kesin olarak ayırt edilmesi gereken doğrudan ve dolaylı alıntılarla karakterize edilir. Bu yazıda doğru alıntı yapmayı öğreneceksiniz . Tezinizi yazarken herhangi bir problem yaşanmasını önlemek için, alıntılardan başlayarak, alıntıların size bir miktar evrak tasarrufu sağlayabileceğini hatırlatmak önemlidir, ancak yapılacak olan işin doğasıyla uyumlu olması gereken kendi yansımanızın ve kendi bilimsel başarınızın yerine geçmezler. bilimsel çalışma beklenebilir.

 

TEZ VE TEZ HAZIRLAMA

Tezinizi hazırlarken, son onay için danışmanınızdan, hatasız, iyi yazılmış bir yazının sunulması önemlidir. Metin ve tablo, şekil ve grafikler, baskı ve elektronik formatlarda kolayca okunabilecek kadar geniş, keskin ve büyük olmalı ve mikrofilm, foto-çoğaltma veya diğer çoğaltma yöntemleri için uygun olmalıdır.

Araştırma protokolünün anonimlik gerektirdiği durumlarda, fakülte danışmanları ve yüksek lisans öğrencileri, Bilgilerin Tanımlanmasını * kaldırmaktan sorumludur. * Tanımlama Bilgileri, tek bir “kişiyi” benzersiz şekilde tanımlamak, iletişim kurmak veya bulmak için kullanılabilir veya tek bir “bireysel” i tanımlamak için başka kaynaklarla birlikte kullanılabilir.

Yazı
Tercih edilen yazı tipi boyutu 10 ila 12’dir (yatay inç başına karakter).
Tercih edilen yazı tipi stili Time New Roman (geleneksel) veya Arial (modern).
Gerekirse, başlıklarda, tablolarda, şekillerde ve eklerde farklı yazı tipleri (yazı tipi boyutları veya stilleri) kullanılabilir. Yaygın olarak kabul edilen semboller haricinde, betik gibi standart olmayan yazı biçimleri genellikle kabul edilemez.
üreme
Sunulan elektronik kopyalar, kaliteli ekran ve baskı çözünürlüğü için yüksek kontrastlı, temiz, net ve düzgün olmalıdır.
Uygun olduğunda tez üretmek için bir bilgisayar ve uygulanabilir bir yazılım kullanmalısınız.
Kopyalama ve mikrofilmleme ihtiyaçları nedeniyle, yazının, tutarlı ve net olan koyu karakterlerle harf kalitesi olması gerektiğini unutmayın.

Aralık ve Kenar Boşlukları

Tüm düz metinler tek, bir buçuk veya çift aralıklı olmalıdır. Elektronik belgeler için tek bir aralığın tercih edildiğini unutmayın. İyi bir uzlaşma 1-1 / 2 aralık olacaktır.
Tercih edilen hat sayısı, dikey inç başına 6 (tek aralıklı) veya 3 (çift aralıklı) metin çizgisidir.
Yatay paragraf çizgisi ile ayrı paragraflar. Sol ve sağdaki girinti blok tırnak işaretleri.
Tek alanlı uzun tablolar, uzun alıntılar, dipnotlar, çok satırlı altyazılar, bilgisayar programlama ve bibliyografik girişler.
Tüm sayfaların, sayfanın her tarafında en az 1 inçlik bir kenar boşluğu olmalıdır. Bu, profesyonel ve tutarlı bir formatın saklanması gereken ortalama metin, illüstrasyon veya masa düzeni için geçerlidir. İstisnalar, örneğin, tam marj kanaması gerektiren sanatsal renderlar olabilir.
Siz ve komiteniz arzu ederseniz, 1.5 inçlik bir sol kenar boşluğu (ciltleme ofseti) de kabul edilebilir.
Elektronik formatlar normalde 8 1/2 “x 11” gibi standart kağıt boyutlarında çoğaltılabilir.
Dipnotların sayfanın alt kısmına veya yazının sonunda yerleştirilmesi isteğe bağlıdır, ancak tümüyle tutarlı olmalıdır. Disiplinde yayınlar için kabul edilebilir bir form tavsiye edilir.
Tüm dipnotlar marj gereksinimlerine uygun olmalıdır.
Tüm tablolar ve şekiller marj gereksinimlerine uygun olmalıdır. Fotografik azaltma gerekli olabilir. Belirsiz baskı kalitesini önlemek için% 3’ten% 5’e kadar azalma önerilmemektedir.
Sayfanın altındaki bir alt başlık, altında en az iki tam satır türüne sahip olmalıdır. Aksi takdirde alt başlık bir sonraki sayfada başlamalıdır.
Herhangi bir sayfadaki son kelime tirelenmemelidir. Satır, kenar boşluğu ve sonraki sayfada yazılan tüm sözcüklerden kısa olmalıdır.

Sayfa Numarası

Tezde, her boş sayfa dahil olmak üzere her sayfa, normalde numaralandırma sistemlerinde çoğaltma yapılmayan bir sayıya atanmalıdır.
Öncüllerin küçük harfli Romen rakamları (iii, iv, v, vb.) Ile numaralandırılması gerekir. Rakamlar sağ üst köşede veya stil kılavuzunuzda gösterildiği gibi, sayfanın kenarından 1,9 cm’den daha yakın olmamalıdır.
Başlık sayfası sayfa i olarak sayılır, ancak ekranı bastırır (sayı sayfada görünmemelidir).
Soyut sayfa, sayfa ii olarak sayılır, ancak ekranı bastırır (sayı, sayfada görünmemelidir).
Metnin (gövde) geri kalanı, Bölüm 1 veya Giriş’den başlayarak, Arap rakamlarında ardışık olarak numaralandırılmalıdır. Numaralandırma, sayfanın en üstünde veya altında bulunan veya sayfanızın kenarından 1,9 cm’den daha yakın olmayan stil kılavuzunuz tarafından gösterildiği gibi “1” sayfasından başlamalıdır.
10a, 10b vb. Gibi harf soneklerinin kullanılmasından kaçının.
Elektronik multimedya sunumları her zaman geleneksel sayfalama ile tekrarlanamaz ve bir miktar dikkatle kullanılmalıdır. Bununla birlikte, pdf dışındaki formatlar, vücut, ekler veya diğer tamamlayıcı materyaller için kabul edilebilir.

Dipnotlar

Gelenek dipnotlar kullandığınızı (son notların aksine) önerir.
Tüm dipnotları, kendilerine atıfta bulunan maddelerle aynı sayfaya yerleştirin. Ana gövde metnindeki dipnotlar, 1’den başlayarak, Arap rakamlarında ardışık olarak numaralandırılmalıdır.
ETD’ler: Elektronik belgeler ve köprüler olasılığı ile, belgenin etrafındaki gezinmenin kolaylaştırılmasından dolayı bu konu daha az ilgili hale gelir.
Ek Malzemeler
Ek dosyalar, ana belgeye ikincil olanlar, yüksek çözünürlüklü veya özelleştirilmiş görüntü dosyaları, veri dosyaları veya diğer sunum malzemeleri gibi çeşitli gereksinimler için kullanılabilir. Dosya formatları kamuya açık alanlarla veya yaygın olarak kullanılan platformlarla erişilebilir olmalıdır.
Masalar ve Rakamlar
“Tablo” sözcüğü, tezin gövdesinde ve eklerde kullanılan tablolanmış sayısal verileri gösterir. Tablolar, genellikle satırlar veya sütunlar halinde düzenli bir sıradaki gerçeklerin, şekillerin ve değerlerin bir düzenlemesinden oluşur. “Figür” sözcüğü, tezin gövdesinde ve grafiklerde, grafiklerde, haritalarda, fotoğraflarda, levhalarda, çizimlerde, şemalarda, vb.

Çizimler ve Grafikler

Tüm şekiller ve grafikler karanlık, opak bir tarzda çizilmeli ve okunabilir olması için yeterli büyüklükte olmalıdır. Mikrofilm ve kopyalamanın siyah beyaz fotoğraf süreçleri olduğunu ve grinin farklı tonlarında renklerin görüneceğini unutmayın. Böylece, çapraz tarama ve etiketler çoğu zaman zorunludur.
Bir resim veya grafiğin başlığı veya açıklaması aynı sayfaya yerleştirilemeyecek kadar uzunsa, önceki sayfaya yerleştirilmelidir.
Fotokopiler, bilgisayar taramaları ve indirgenmiş metin çoğaltıldığında okunabilir olmalıdır.
Geniş masalar veya şekiller, geniş bir alana yerleştirilebilir (manzara yönelimi). Tablo, tablanın üst kısmı ciltleme tarafına (sol kenar boşluğu) en yakın olacak şekilde yerleştirilmelidir. Tablo veya şeklin dikey veya yatay olarak yerleştirilmesi, bu kılavuzda belirtilen sayfa numaralandırma gereksinimlerinin yerini değiştirmez ve belgede bitişik sayfalama yapısına uygun olarak kalmalıdır.
Elektronik formatlar: tercih, tüm ekran resimlerini, tabloları veya şekilleri, ekran görüntüleme kolaylığı için yatay yönde görünecek şekilde döndürmektir.
Büyük sayfalar çoğaltma prosedürlerini karmaşıklaştırır ve bundan kaçınılmalıdır. Genellikle farklı bir düzen veya fotoğrafik azaltma kullanımı sorunu çözecektir.
Büyük boyutlu haritalar veya grafikler kullanılıyorsa, standart kağıt boyutunda çoğaltılabilir veya başka bir şekilde ölçeklenebilir olmalıdır.
Multimedya tabloları ve şekilleri için Elektronik Formatlar sayfasına bakınız.
2011’de Adam Mark’ın izniyle tezlere tablo, illüstrasyon ve grafik eklenmesi örneğine bakınız .

Öneriler

Adobe Acrobat Exchange’deki tüm mevcut seçeneklerin kullanımını teşvik ediyoruz. Bunu yaparak, ETD’nizi görüntülemek ve göz atmak daha kolay olacak ve kullanıcıları tüm ETD’nizde gezinmeye teşvik edecektir. Bu seçenekler belgenin görünümüne ve hislerine katkıda bulunacaktır.

Bunlardan bazıları şunlardır:

Yer İşareti Ekleme
Küçük Resimler Ekleme
Sarı Stickies Ekleme
Şekiller Listesine Bağlantı Ekleme
Tablo Listesi’ne Bağlantı Ekleme
İçindekiler Tablosuna Bağlantı Ekleme
Dahili Multimedya Nesnelerine Bağlanma
Harici Multimedya Nesnelerine Bağlanma
Köprü ekleme

 

Tez Hazırlama ( Yüksek Lisans Bitirme)

(Yüksek lisans) Tez hazırlamak akademik yaşamın içinde kendisine ayrı bir konum üstlenmiş olan zaman sorunsalının karşılığıdır. İyi bir tez profesyonel ellerde akademik hayatın anahtarı olabildiği gibi acemi hareketlerin neticesinde akademik hayatın sonu olabilir. İster yüksek lisans olsun isterse lisans veya doktora bir tezin vazgeçilmez unsuru özgünlüktür. Çünkü özgün olmayan bir yazın türünün akademik değeri yoktur.

tez-hazirlama1

Tez, proje , makale bu yazın türlerinin hazırlanması için gerek koşul zamandır. Çünkü bu tip yazınlar öğrencilere belirli zaman kıstasları çerçevesinde verilmektedir. Bu kıstasların aşılması hem maddi hem de manevi külfete sebep olmaktadır. Bu zaman sorunsalından kurtulmak için düzenleme ve editörlük işlemlerinden faydalanmak gerekmektedir. Tabi burada da önemli bir sorun vardır “güven” sonuç olarak talep edilen hizmet gelecek ve kariyer hedeflemelerinin alt basamaklarını oluşturmaktadır. Bu işlemlerde Öğrencilerin en çok karar verirken hata yaptığı ve maddi koşullara göre kendisinde bir tip karar mekanizması oluşturduğu gözlemlenmektedir. Lakin bu mekanizma sadece maddi unsurları kapsadığı için asıl konu hep ikinci planda yer almaktadır. Yukarıda anlatılanlar kesinlikle sizin de yaşayacaklarınız arasından seçilmiştir. Siz bu kararı alırken önceliklerini belirleyiniz. Güveni seste ya da görüntüde aramayınız yoksa bu hata kervanında kaçırılan keçilere bekçilik edersiniz. Ve yine siz unutmayınız ki çirkin olan şeyler süslenme ihtiyacı duyar. Sade her zaman kendisidir.

 

Yüksek Lisans bitirme projesi hazırlanır

Sitemize hoş geldiniz. Kurumumuzda Tezsiz Yüksek Lisans öğrencileri için bitirme projesi hazırlanmaktadır. Bitirme projesi hazırlatmak istiyorsanız 7/24 bize ulaşa bilirsiniz. Günümüzde Tezsiz Yüksek Lisans projeleri tez formatında talep edilmektedir. Bu nedenle tezsiz yüksek lisans projeleriniz tezlerden ayıran tek fark sayfa sayısıdır. Tezsiz yüksek lisans projelerinin önceden belirlenen kıstaslar doğrultusunda özgün olarak hazırlanması gerekmektedir. Tezsiz yüksek lisans projesi nasıl  hazırlanır ? derseniz aşağıdaki aşamaları takip etmeniz gerekmektedir;

 1. Tezsiz yüksek lisans projesine başlanmadan önce konu belirme işleminin yapılması gerekmektedir,
 2. Tezsiz yüksek lisans proje öneri formu üniversiteye teslim edilmelidir,
 3. Tezsiz yüksek lisans proje taslağı hazırlanmalıdır,
 4. Tezsiz yüksek lisans projesi için kaynak taraması yapılmalıdır,
 5. Tezsiz yüksek lisans proje yazımı proje kılavuzu doğrultusunda yapılmalıdır.

Tezsiz yüksek lisans projeleriniz yukarıdaki aşamalar doğrultusunda kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Tezsiz yüksek lisans proje yazdırma hizmeti kurumumuz tarafından tesadüfi bir hizmet olarak verilmemektedir. Kurumumuz Tezsiz yüksek lisans proje hazırlama işlemini uzmanlar ışığında gerçekleştirmektedir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz…

İLGİLİ YAZILAR

Acıbadem Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Alanya Hamdullah Emin Paşa Bitirme Projesi Hazırlanır,

Atılım Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Avrasya Bitirme Projesi Hazırlanır (Trabzon),

Başkent Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Beykent Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Bezm-i Alem Vakıf Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Bursa Orhangazi Bitirme Projesi Hazırlanır,

Canik Başarı Bitirme Projesi Hazırlanır (Samsun),

Çağ Bitirme Projesi Hazırlanır Mersin),

Çankaya Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Doğuş Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Fatih Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Gedik Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Gediz Bitirme Projesi Hazırlanır (İzmir),

Haliç Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Hasan Kalyoncu Bitirme Projesi Hazırlanır (Gaziantep),

Işık Bitirme Projesi Hazırlanır İstanbul (İstanbul),

İhsan Doğramacı Bilkent Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

İpek Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

İstanbul 29 Mayıs Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Arel Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Aydın Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Bilgi Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Bilim Bitirme Projesi Hazırlanır ,

İstanbul Gelişim Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Kemerburgaz Bitirme Projesi Hazırlanır ,

İstanbul Kültür Bitirme Projesi Hazırlanır ,

İstanbul Medipol Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Sabahattin Zaim Bitirme Projesi Hazırlanır,

İstanbul Şehir Bitirme Projesi Hazırlanır ,

İstanbul Ticaret Bitirme Projesi Hazırlanır ,

İzmir Ekonomi Bitirme Projesi Hazırlanır,

İzmir Bitirme Projesi Hazırlanır ,

Kadir Has Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Koç Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

KTO Karatay Bitirme Projesi Hazırlanır (Konya),

Maltepe Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

MEF Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Melikşah Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Mevlana Bitirme Projesi Hazırlanır (Konya),

Murat Hüdavendigar Bitirme Projesi Hazırlanır

Nişantaşı Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Nuh Naci Yazgan Bitirme Projesi Hazırlanır (Kayseri),

Okan Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Özyeğin Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Piri Reis Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Sabancı Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Selahattin Eyyubi Bitirme Projesi Hazırlanır (Diyarbakır),

Süleyman Şah Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Şifa Bitirme Projesi Hazırlanır (İzmir),

TED Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Toros Bitirme Projesi Hazırlanır (Mersin),

Turgut Özal Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Türk Hava Kurumu Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Ufuk Bitirme Projesi Hazırlanır (Ankara),

Uluslararası Antalya Bitirme Projesi Hazırlanır

Üsküdar Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Yaşar Bitirme Projesi Hazırlanır (İzmir),

Yeditepe Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Yeni Yüzyıl Bitirme Projesi Hazırlanır (İstanbul),

Zirve Bitirme Projesi Hazırlanır,

 

tez konusu belirme

Kurumumuzda Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora tez konuları belirlenmektedir. Konu danışmanlık hizmeti almak için 7/24 bizimle iletişim kura bilirsiniz. Konu danışmanlığı hizmeti dahilinde yapılan işlemler aşağıda sıralanmıştır;

 • Bölüm ve istekler doğrultusunda proje ve tez konularının belirlenmesi,
 • Belirlenen güncel tez ve proje konularının sunulması,
 • Hazırlanan proje ve tez konularının öneri formunun yazılması ve sunulması,
 • Belirlenen tez ve proje konularının taslak ve ölçek belirleme aşamalarının gerçekleştirilmesi,
 • Tez ve Proje yazım ve sunumunun yapılması (Yazım hizmeti dahilinde)

Kurumuzda bu zamana kadar tez proje konu belirme ve yazım hizmeti verilen bölümler şu şekilde sıralana bilir;

 

Adli Tıp   Forensic Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ağaç İşleri   Wood Products bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Aile Hekimliği   Family Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Aile Planlaması   Family Planning bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Aktüerya Bilimleri   Actuarial Sciences    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Allerji ve İmmünoloji   Allergy and Immunology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Alman Dili ve Edebiyatı   German Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Amerikan Dili ve Edebiyatı   American Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Anatomi   Anatomy bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Anesödev tez projei ve Reanimasyon   Anesthesiology and Reanimation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Antropoloji   Anthropology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Arkeoloji   Archeology   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Arkeometri   Archaeometry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Arşiv   Archive   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Astronomi ve Uzay Bilimleri   Astronomy and Space Sciences bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bale ve Dans   Ballet and Dance bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Balıkçılık Teknolojisi   Fisheries Technology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bankacılık   Banking bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Batı Dilleri ve Edebiyatı   Western Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Besin Hijyeni ve Teknolojisi   Food Hygiene and Technology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Beslenme ve Diyetetik   Nutrition and Dietetics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bibliyografya   Bibliography bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bilgi ve Belge Yönetimi   Information and Records Management bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bilgisayar Mühendisliği Bilimleri-Bilgisayar ve Kontrol   Computer Engineering and Computer Science and Control bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Bilim ve Teknoloji   Science and Technology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyofizik   Biophysics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyografi   Biography bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyoistatistik   Biostatistics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyokimya   Biochemistry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyoloji   Biology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyomühendislik   Bioengineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Biyoteknoloji   Biotechnology     bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Botanik   Botany bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Coğrafya   Geography    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri   Labour Economics and Industrial Relations bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Çevre Mühendisliği   Environmental Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Çocuk Cerrahisi   Pediatric Surgery bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları   Child Health and Diseases bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Demografi   Demography bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deniz Bilimleri   Marine Science bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deniz ve Sualtı Hekimliği   Marine and Underwater Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Denizcilik   Marine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deontoloji ve Tıp Tarihi   Medical History and Ethics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deprem Mühendisliği   Earthquake Engineering  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deri Mühendisliği   Leather Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Deri ve Kürk Teknolojisi   Leather and Fur Technology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Dermatoloji   Dermatology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Dilbilim   Linguistics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Din   Religion bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Diş Hekimliği   Dentistry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Doğu Dilleri ve Edebiyatı   Eastern Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Dokümantasyon ve Enformasyon   Documentation and Information bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Eczacılık ve Farmakoloji   Pharmacy and Pharmacology  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Eğitim ve Öğretim   Education and Training bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ekonometri   Econometrics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ekonomi   Economics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

El Sanatları   Crafts bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği   Electrical and Electronics Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları   Endocrinology and Metabolic Diseases bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Endüstri Ürünleri Tasarımı   Industrial Design bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Endüstri ve Endüstri Mühendisliği   Industrial and Industrial Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Enerji   Energy   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Eski Çağ Dilleri ve Kültürleri   Ancient Linguistics and Cultures bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ev Ekonomisi   Home Economics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Felsefe   Philosophy bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fizik ve Fizik Mühendisliği   Physics and Physics Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon   Physical Medicine and Rehabilitation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fizyoloji   Physiology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fizyopatoloji   Physiopathology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon   Physiotherapy and Rehabilitation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Fransız Dili ve Edebiyatı   French Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Gastroenteroloji   Gastroenterology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Gazetecilik   Journalism bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Gemi Mühendisliği   Marine Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Genel Cerrahi   General Surgery bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Genetik   Genetics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Geriatri   Geriatrics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Gıda Mühendisliği   Food Engineering    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Giyim Endüstrisi   Clothing Industry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Göğüs Hastalıkları   Chest Diseases bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi   Thoracic and Cardiovascular Surgery     bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Göz Hastalıkları   Eye Diseases   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Güzel Sanatlar   Fine Arts bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Halk Bilimi (Folklor)   Folklore     bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Halk Sağlığı   Public Health bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Halkla İlişkiler   Public Relations bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Hastaneler   Hospitals    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Hava ve Uzay Hekimliği   Air and Space Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Havacılık Mühendisliği   Aeronautical Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Hematoloji   Hematology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Hemşirelik   Nursing bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Histoloji ve Embriyoloji   Histology and Embryology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Hukuk   Law bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İç Mimari ve Dekorasyon   Interior Design and Decoration bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İletişim Bilimleri   Communication Sciences bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İlk ve Acil Yardım   Emergency and First Aid bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İngiliz Dili ve Edebiyatı   English Linguistics and Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İnşaat Mühendisliği   Civil Engineering   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İstatistik   Statistics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

İşletme   Business Administration bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Jeodezi ve Fotogrametri   Geodesy and Photogrammetry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Jeofizik Mühendisliği   Geophysics Engineering  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Jeoloji Mühendisliği   Geological Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kadın Hastalıkları ve Doğum   Obstetrics and Gynecology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kamu Yönetimi   Public Administration  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kardiyoloji   Cardiology  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Karşılaştırmalı Edebiyat   Comparative Literature bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kazalar   Accidents bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kimya   Chemistry bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Kimya Mühendisliği   Chemical Engineering  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Klinik Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları   Clinical Microbiology and Infectious Diseases bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Maliye   Finance bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Matbaacılık   Typography bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Matematik   Mathematics bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Mekatronik Mühendisliği   Mechatronics Engineering    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Metalurji Mühendisliği   Metallurgical Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Meteoroloji   Meteorology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Mikrobiyoloji   Microbiology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Mimarlık   Architecture bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Moleküler Tıp   Molecular Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Morfoloji   Morphology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Mühendislik Bilimleri   Engineering Sciences bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Mütercim-Tercümanlık   Translation and Interpretation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Müzecilik   Museology   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Müzik   Music    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Nefroloji   Nephrology   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Nöroloji   Neurology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Nöroşirürji   Neurosurgery bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Nükleer Mühendislik   Nuclear Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Onkoloji   Oncology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ormancılık ve Orman Mühendisliği   Forestry and Forest Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ortopedi ve Travmatoloji   Orthopedics and Traumatology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Parazitoloji   Parasitology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Patoloji   Pathology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği   Petroleum and Natural Gas Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Peyzaj Mimarlığı   Landscape Architecture bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi   Plastic and Reconstructive Surgery bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Polimer Bilim ve Teknolojisi   Polymer Science and Technology  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Psikiyatri   Psychiatry     bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Psikoloji   Psychology     bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Radyoloji ve Nükleer Tıp   Radiology and Nuclear Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Radyo-Televizyon   Radio and Television bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Reklamcılık   Advertising bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sağlık Eğitimi   Health Education bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sağlık Kurumları Yönetimi   Health Care Management   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sahne ve Görüntü Sanatları   Performing and Visual Arts bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sanat Tarihi   Art History bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Savunma ve Savunma Teknolojileri   Defense and Defense Technologies bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Seramik Mühendisliği   Ceramic Engineering bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sigortacılık   Insurance  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sivil Havacılık   Civil Aviation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Siyasal Bilimler   Political Science bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sosyal Hizmetler   Social Services bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Sosyoloji   Sociology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Spor   Sports      bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Su Ürünleri   Aquatic Products   bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Şehircilik ve Bölge Planlama   Urban and Regional Planning bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Tarih   History    bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Teknik Eğitim   Technical Education bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Tekstil ve Tekstil Mühendisliği   Textile and Textile Engineering  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Tıbbi Biyoloji   Medical Biology  bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Tıbbi Ekoloji ve Klimatoloji   Medical Ecology and Climatology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Trafik   Traffic bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Turizm   Tourism bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Türk İnkılap Tarihi   History of Turkish Revolution bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ulaşım   Transportation bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Uluslararası İlişkiler   International Relations bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Uyuşturucu Alışkanlığı ve Alkolizm   Drug Addiction and Alcoholism bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Üroloji   Urology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Veteriner Hekimliği   Veterinary Medicine bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Ziraat   Agriculture bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

Zooloji   Zoology bölümü Lisan yüksek lisans doktora tez proje konusu belirme ve yazım hizmeti,

 

Ankara’da tez yazan yerler

Ankara’da Anka Teknoloji Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Ankara Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Atılım Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Başkent Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Bilkent Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Çankaya Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Gazi Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Gülhane Askerî Tıp Akademisi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Hacettepe Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Kara Harp Okulu lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da İpek Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da TED Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Turgut Özal Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Türk Hava Kurumu Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Ufuk Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler
Ankara’da Yüksek İhtisas Üniversitesi lisans,yüksek lisans,doktora tez yazan yerler

yüksek lisans tezi hazırlama

HER KONUDA ALANINDA UZMAN EKİPLERİMİZLE YÜKSEK LİSANS TEZLERİNİZDE SİZLERE YARDIMCI OLUYORUZ. BİZİMLE KONUŞMADAN HİÇ BİR ŞEYE KARAR VERMEYİN….

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Bolu),
Adnan Menderes Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Aydın),
Afyon Kocatepe Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Afyon),
Akdeniz Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Antalya),
Anadolu Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Eskişehir),
Ankara Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Atatürk Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Erzurum),
Atılım Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Bahçeşehir Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Balıkesir Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Balıkesir),
Başkent Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Beykent Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Bilkent Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Celâl Bayar Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Manisa),
Cumhuriyet Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Sivas),
Çağ Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Tarsus-İçel),
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Çanakkale),
Çankaya Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Çukurova Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Adana),
Dicle Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Diyarbakır),
Doğuş Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Dokuz Eylül Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İzmir),
Dumlupınar Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kütahya),
Ege Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İzmir),
Erciyes Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kayseri),
Fatih Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Fırat Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Elazığ),
Galatasaray Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Gazi Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Gaziantep Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Gaziantep),
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Tokat),
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz (İzmit-Kocaeli),
Hacettepe Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Haliç Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Harran Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Şanlıurfa),
Işık Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İnönü Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Malatya),
İstanbul Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İstanbul Bilgi Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İstanbul Kültür Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İstanbul Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İstanbul Ticaret Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz (İzmir),
İzmir Ekonomi Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İzmir),
Kadir Has Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Kafkas Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kars),
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kahramanmaraş),
Karadeniz Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Trabzon),
Kırıkkale Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kırıkkale),
Kocaeli Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Kocaeli-İzmit),
Koç Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Maltepe Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Mersin Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Mersin-İçel),
Mimar Sinan Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Muğla Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Muğla),
Mustafa Kemal Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Hatay),
Niğde Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Niğde),
Okan Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Samsun),
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Osmangazi Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Eskişehir),
Pamukkale Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Denizli),
Sabancı Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Sakarya Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Sakarya-Adapazarı),
Selçuk Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Konya),
Süleyman Demirel Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Isparta),
Trakya Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Edirne),
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Ufuk Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Ankara),
Uludağ Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Bursa),
Yaşar Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İzmir),
Yeditepe Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Yıldız Teknik Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(İstanbul),
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Van),
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Yüksek Lisans Tezi Hazırlama hizmetimizden faydalanmak için 7/24 bize ulaşa bilirsiniz(Zonguldak),

05439437601