deşifre hizmeti veren firmalar

Kurumumuzda dilbilgisi ve imla kuralları gözetilerek ses kayıtlarınızın dökümü (Deşifre) zaman problemi olmadan gerçekleştirilmektedir. Deşifre hizmetimiz Akademik, Kurumsal, Analiz, Multimedya, Alt yazı deşifre ve edebiyat deşifre olmak üzere ayrılmaktadır. İhtiyacınıza uygun deşifre hizmetinden yararlana bilirsiniz.
1.Akademik Deşifre Deşifre Hizmeti
Akademik alanda deşifre hizmetimiz üniversite öğrencileri ve akademisyenlere yönelik çözüm ortaklıklarını içermektedir. Bu çerçevede Konferans, Seminer, Kongre, Toplantı, Sunum, Savunma ses dosyaları yazı haline getirilmektedir.
2.Kurumsal Deşifre
Kurumsal deşifre hizmetimiz genelinde işletmelere yönelik hizmetler verilmektedir. Bu çerçevede iş toplantıları, seminerler ve konferanslar yazıya dönüştürülmektedir.
3.Analiz Deşifre
Analiz araçlarını bünyesinde barındıran analiz deşifre hizmetimiz genelinde İş Toplantıları, Mülakatlar, analiz Raporları, Pazar araştırmaları yazıya çevrilmektedir.
4.Multimedya Deşifre
Multimedya deşifre hizmetimiz genelinde kurumuzmuzda dijital ve analog ortamda bulunan kayıtlarınız yazıya çevrilmektedir.
5.Alt Yazı Deşifre
Filim, biyografi, dizi, video ve ses kayıtlarınız alt yazı deşifre hizmetimiz dahilinde gerçekleştirilmektedir. Alt yazı deşifre hizmetimizde tercihe bağlı olmak üzere alt yazı çevirisi de yapılmaktadır.
6.Edebiyat Deşifre
Bu hizmet dahilinde her türlü edebi ve akademik özellik taşıyan kitap,makale, tez ve projeleriniz yazıya çevrilmektedir.

05439437601