autocad çizimi yapılır

AutoCAD, Autodesk firmasının 1980 senelerinden itibaren geliştirmiş olduğu bir bilgisayar destekli tasarım programıdır. Bu program çizim ve tasarım esasını içinde barındırmaktadır. AutoCAD programı sayesinde 2 ve 3 boyutlu geometrik nesneler yardımıyla çizimler ve tasarımlar gerçekleştirilebilmektedir.

AutoCAD, mimari bir proje oluşturulmasında veya endüstriyel bir tasarım esnasında kullanılabilmektedir. Örnek verilecek olursa; bir lamba veya avize tasarımı gerçekleştirileceği zaman bu programdan tasarımını ve çizimini yapıp bu lamba veya avizeyi üretime gönderebiliriz. Diğer bir örnek ise, bir bina yapımından önce projenin çizilmesi, elektrik tesisatının ve diğer tesisatların çizimi yapılabilmektedir.

Kurumumuz size AutoCAD hizmetlerini de sunmaktadır. AutoCAD hizmetleri şu şekildedir:

  • Mimari Çizimler (Mimarlık)
  • Makine Tasarımları, Makine Çizimleri (Makine Mühendisliği)
  • İnşaat sektörü içerisinde inşaat projeleri, konut projeleri, mimari destek (İnşaat Mühendisliği)
  • Mobilya ve Dekorasyon sektöründe mobilya tasarımları, dekorasyonların oluşturulması
  • Elektrik projeleri, Elektrik tesisatları, Elektrik projeleri içindeki akım yolu şemaları ve buna dayalı olan tüm projelerin bütün aşamalarını içermektedir. (Elektrik – Elektronik Mühendisliği)

Tüm bu hizmetler AutoCAD yardımıyla sağlanabilmektedir. Kurumumuz bu hizmetleri size AutoCAD çizim programı kullanımında uzman personellerimiz tarafından sunmaktadır. Bu çizim ve tasarımların oluşturulması için sadece ölçüleri vermeniz yeterlidir. Fiyatlarımız bu ölçülendirmeye göre yapılmakta olup, oldukça uygundur.

05439437601