Akademik Dil Düzenleme

Bilimsel düzenleme, iyi yazılmış, bilimsel olarak sağlam bir yazı göndermenize yardımcı olacak son derece özel bir düzenleme hizmetidir. Derinlemesine bir dille yapılan düzenlemeyle birlikte, makaleniz bir dergi inceleme kurulunda görev yapmış ve en az beş yıllık düzenleme deneyimine sahip bir editör tarafından eleştirilecektir .

Dil, yapı ve içerik için üç düzey düzenleme

Her makale, konu alanınızda uzmanlığa sahip profesyonel bir İngilizce editörü tarafından kapsamlı bir dil kontrolüne tabi tutulur. Yazınız dil ile ilgili tüm hatalardan arınmış olacaktır ve metin açık ve mantıklı bir şekilde organize edilecektir.

Eşsiz uzmanlık

Bu bilimsel düzenleme hizmetinin özüdür. Araştırma konunuz, çalışmanızın objektif bir incelemesini yapacak ve argümanınızı geliştirmek için önerilerde bulunacak deneyimli bir bilimsel editör tarafından incelenecektir. Kontrol ettiğimiz bazı şeyler

Özet, çalışmanın amacını açıkça yansıtıyor mu?
Tartışma, araştırma amacına yeterince cevap veriyor mu?
Sonuç, sonuçların etkilerini ve önemini içerir mi?

Sizin için özel eserler

Bilimsel kurgu hizmetimizin en özgün kısmı, derginin gönderim uzmanı tarafından, akran gözden geçirme sürecinin reddedilmesine veya geciktirilmesine yol açabilecek sorunları tespit eden son bir gözden geçirmedir. Uzman, aynı zamanda, bir dergi editörünün eleştirel gözüyle belgenin tüm yönleri üzerinde bir kalite kontrolü gerçekleştirecek, bunu dil, biçimlendirme, argüman kalitesi ve organizasyon için değerlendirecektir.

Düzeltme Hizmetleri, İngiliz Dili Kurgu,Akademik Düzenleme , Tıbbi Düzenleme , Bilimsel Düzenleme , Belgeleri Düzenleme , Düzenleme Düzenlemesi , Tez Düzenleme , Deneme Düzenlemesi , Kişisel Deyim Düzenleme , Rapor Düzenleme , ESL Akademik Düzenleme , Araştırma Kağıdı Düzenleme , Dergi Makale Düzenlemesi , Makale Düzenleme , Düzenleme hizmetlerini kopyala , İngilizce dil kontrolü , Post editoryal destek , Önemli düzenleme

 

 

 

0543 943 76 01